زيرا هر پكيجي متشكل از انواع دمنوشها ميتواند باشد ، هر دمنوش نيوشا قيمت متفاوتي دارد ، بنابرين كدام دمنوش و چه تعداد باشد قيمت را متغير ميكند

طبق قانون مصوبه وزارت محترم بازرگاني صنعت و معدن ، فروش محصولات شركت نيوشا بايد توسط توزیع كننده هاي اين شركت مستقيم بدست مصرف كننده ي نهايي برسد، و فروش توسط مراكز فروشگاهي ممنوع است، هر پکیج باید توسط مشاوران آموزش دیده نیوشا تنظیم شود.

روش کاهش وزنی که در مورد آن صحبت می کنیم و به نتیجه رسیده ایم و نسبت به آن علم و تجربه داریم، از پشتوانه ی علمی و عملی بسیار بالایی برخوردار است.این امر با استفاده از دمنوش های کاملا گیاهی نیوشا انجام می پذیرد.

خیر،دمنوش های کاهش وزن نیوشا پس از مشاوره تویط مشاورین رسمی شرکت نیوشا ومشخص شدن شرایط جسمانی و مشکلات افراد از قبیل دیابت،کبد چرب، تیروئید، یبوست ،فشارخون و….
و تشخیص طبع هرفردو متناسب بااین ویژگی هابه هرفرد ارائه میگردد.بنابراین بادرنظرگرفتن تمامی موارد بالا می توان گفت پکیج واحدی برای افراد نداریم و بهترین وچربی سوزترین پکیج کاهش وزن پس ازمشاوره تعیین می شود.

تمام محصولات شرکت دارای گواهی بهداشت هستند و اطلاعات مربوط به آن بر روی تمام محصولات درج شده است.

جنسینگ، الوورا، بلوبری، کرن بری از کشور کانادا و بخش عمده ای از چای سیاهِ استفاده شده در محصولات نیوشا از بهترین باغ های کشورهای هندوستان و سریلانکا وارد می شوند.

بلي تمامی محصولات نیوشا دارای نمادهای زیر میباشد:

  • تهیه و تولید شده زیر نظر متخصصین طب سنتی و گیاهی ایران
  • همچنین دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو با شماره ثبت : ۳۴/۱۷۶۴۹
  • دارای تاییده از سازمان ملی استاندارد ایران با شماره ثبت : ۶۶۱۵۶۹۴۸۷۱
  • داراي نماد حلال
  • همچنین تمامی محصولات دارای تاریخ تولید،تاریخ انقضا درج شده بر روی بسته ها میباشند.

پک های ویژه ی لاغری نیوشا به علت داشتن دمنوش هایی مانند چای سبز و آلوورا و عسل، چای سبز و رزماری و گل محمدی، چای بلوبری و غیره، علاوه بر اینکه از پوست محافظت می کنند و جلوی چروک شدن و افتادگی پوست را می گیرند، نقش بسزایی در کاهش وزن نیز دارند. شما می توانید شفافیت و صافی پوستتان را پس از دوره ی مصرف پک لاغری نیوشا به راحتی حس کنید.

لاغری با دمنوش های گیاهی سلامتی ما نیاز به رژیم غذایی یا ورزش خاصی ندارد ولی فعالیت ورزشی سبک از قبیل روزانه ۳۰ دقیقه پیاده روی تند، رقص، دوچرخه، تردمیل و حلقه… و مصرف غذاهای سبک و کم کالری و سرشار از فیبر روند لاغری را تسریع بخشیده و موجب کاهش وزن می شوند.

انجام پیاده روی پس از میل کردن دمنوش بلوبری که چربی سوزی فوق العاده ای دارد توصیه می شود زیرا این امر موجب می گردد که چربی سوزی بدن با استفاده از این دمنوش تا ۵ برابر افزایش پیدا کند.

خیر. محصولات نیوشا فقط از طریق نمایندگان و مشاوران به فروش می رسند.

کیسه ی دمنوش های هرمی(مثلثی)، از الیاف ذرت ساخته شده که به طور کامل تجزیه پذیر هستند.کیسه ی چای ها نیز از الیاف گیاهی ساخته شده اند